„Wilk w owczej skórze 2” w kinach Helios!

Wilk w owczej skórze 2

Sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na magiczną, dowcipną i zakręconą przygodę, która rozpocznie się, kiedy dwóm zaprzyjaźnionym stadom wilków i owiec ktoś podłoży niezłą… świnkę! Seanse animacji „Wilk w owczej skórze 2” zadebiutują w kinach Helios już od najbliższego piątku, 2 sierpnia.

Dawno, dawno temu, pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Nie oznacza to jednak końca kłopotów. Prawdziwe tarapaty zaczną się, kiedy o tym beztroskim współżyciu dwóch z pozoru wrogich gatunków dowie się przywódca innego wilczego stada.

Nowe drapieżniki zrobią wszystko, aby dopaść niewinne owieczki oraz dać nauczkę ich wyjącym do księżyca przyjaciołom. Mieszkańcy pokojowo nastawionego miasteczka będą musieli działać razem, aby obronić się przed najeźdźcami. A nie będzie to łatwe, bo złe wilki mają tajną broń. To zwariowana zajęczyca, która
w małym palcu swojej wielkiej stopy ma przepisy na wszelkie magiczne mikstury. Trzeba tylko uważać, aby nie pomylić składników…

Twórcy przebojowej serii „Królowa Śniegu” oraz klasycznej bajki Disneya „Piękna i Bestia” przygotowali drugą porcję akcji i atrakcji w świecie pełnym czarów. Czas na zwariowane zwierzaki, ich tajemnicze mikstury i zaskakujące przemiany, w których łatwo o zabawną pomyłkę. Premierowe seanse animacji „Wilk w owczej skórze 2” odbędą się w kinach Helios w całej Polsce już 2 sierpnia.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.