Bilety na „Wszystko wszędzie naraz” już w sprzedaży w Multikinie!

wszystko wszedzie naraz

4 kwietnia br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na produkcję „Wszystko wszędzie naraz”. Już dziś kup bilet i zobacz szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction. Film wejdzie na ekrany 15 kwietnia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W filmie Wszystko wszędzie naraz Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej widzowie nie widzieli. Jest to produkcja od wizjonerskich twórców filmowych – Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame).

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy filmu w premierowy tydzień 15-21 kwietnia br.  Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu „Wszystko wszędzie naraz” są wyłączone z rezerwacji.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.