Najciekawsze filmy, jakie obejrzysz w TV w czerwcu

Macie ochotę obejrzeć dobre kino akcji? Zachęcamy by zwrócić uwagę na cykl ,,Wielkie Środy” na kanale TNT, w ramach którego zostaną puszczone prawdziwe klasyki! Poczytajcie, o jakie filmy chodzi i zapiszcie sobie w kalendarzu daty emisji 🙂

Klimat sali kinowej jest nie do zastąpienia, ale bywają sytuacje, gdy po długim i męczącym dniu ciekawa propozycja w telewizji okazuje się idealnym rozwiązaniem. Przed nami bardzo sympatyczny miesiąc, a w nim szereg wartych uwagi tytułów w TV. Dowiedz się z nami, co będzie do obejrzenia na kanale TNT w ramach czerwcowego cyklu Wielkie Środy.

Con Air – lot skazańców , 5 czerwca o 21:00 na kanale TNT

„Con Air – lot skazańców” to absolutny klasyk kina akcji. Plejada gwiazd z Nicholasem Cagem oraz Johnem Malkovichem na czele sprawia, że film ten zajmuje szczególne miejsce w sercach fanów sensacyjnych produkcji z lat 90-tych. Wyobraźcie sobie, że umieszczacie w jednym samolocie najniebezpieczniejszych przestępców i transportujecie w odległe miejsce – co może pójść źle? Wszystko! Jeśli dołożymy do tego perspektywę bohatera, który myśli tylko o powrocie do rodziny i znalazł się w samym centrum tych wydarzeń mamy wspaniały przepis na emocjonujące kino nie tylko dla panów, ale również dla pań. Polecamy!

Pacific Rim, 12 czerwca o 21:00 na kanale TNT

„Pacific Rim” opowiada o walce ludzkości o przetrwanie w świecie zaatakowanym przez gigantyczne potwory zwane z jap. Kaiju. Do obrony wystawiają równie gigantyczne roboty, które muszą być pilotowane przez dwie osoby, łączące zgranie oraz wyjątkową więź. Rys fabuły tego filmu tylko z pozoru wydaje się banalny, ponieważ poznajemy w nim bardzo realistyczny i ciekawy świat, a wyzwania, przed którymi stają tu bohaterowie nie ograniczają się do efektownej młócki, ale polegają przede wszystkim na pokonaniu własnych słabości. Ten wyjątkowy klimat doceniony przez miliony fanów na całym świecie, to zasługa niezwykle kreatywnego reżysera – Guillermo del Toro, który słynie z talentu do tworzenia świeżych i wciągających uniwersów (m.in. ,,Kształt wody”, ,,Hellboy” i ,,Labirynt fauna”). Seans przy ,,Pacific Rim” to gwarantowany wieczór z wielkimi emocjami, zwłaszcza na dużym ekranie, na którym można podziwiać niesamowite efekty specjalne użyte w tym filmie.

Święci z Bostonu, 19 czerwca o 21:00 na kanale TNT

Bezkompromisowi bohaterowie, którzy biorą sprawy w swoje ręce i bezwzględnie wymierzają sprawiedliwość – to jest to! W gronie kultowych tytułów bez wątpienia znajduje się film ,,Święci z Bostonu”, w której główne skrzypce gra Norman Reedus znany z roli Daryla w ,,The Walking Dead”. Historia ,,Świętych z Bostonu” opowiada o braciach MacManus, którzy narażają się lokalnej mafii i, nieco z przypadku, stają się bohaterami, którzy z modlitwą na ustach zwalczają przestępczość. Tytuł ten warto obejrzeć również ze względu na kreację Williama DaFoe, który występuje w filmie w roli dociekliwego agenta FBI. Kawał dobrego kina akcji, przy którym nikt nie będzie się nudził.

The Losers: Drużyna potępionych, 26 czerwca o 21:00 na kanale TNT

Też czasami tak macie, że jesteście zaskoczeni widokiem swojego ulubionego aktora w filmie, o którym nie mieliście pojęcia? Wielu z Was może tak mieć w przypadku ,,The Losers: Drużyna potępionych” z 2010 roku. W filmie przeżywamy przygody grupy byłych komandosów, który zostali zdradzeni przez mocodawców i zostali zmuszeni do ukrywania się. Poza świetną akcją, całość jest okraszona fajnym poczuciem humoru, a o klimat dbają tu prawdziwe tuzy, m.in. Jeffrey Dean Morgan (znany z roli Negana w ,,The Walking Dead”), Idris Alba, Chris Evans (Kapitan Ameryka z uniwersum Marvela) czy Zoe Saldana (,,Strażnicy Galaktyki”). Bardzo fajna propozycja na lekki i przyjemny film w czerwcowy wieczór. Polecamy, zwłaszcza dla fanów ,,Drużyny A”, ale i nie tylko!

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.