Royal Opera House oraz The Royal Balet na ekranach kin Helios

helios opera

Sieć prezentuje wyjątkowy cykl w ramach projektu Helios na Scenie. W wybranych kinach wyemitowane zostaną na żywo najsłynniejsze przedstawienia Royal Opera House oraz The Royal Balet na wielkim ekranie. Projekt muzycznych transmisji powstał nie tylko z myślą o koneserach sztuki, lecz także o osobach, które po raz pierwszy będą miały szansę zetknąć się z taką formą widowiska.

Na widzów czeka najnowszy Sezon Kinowego Royal Opera House oraz The Royal Balet w spektakularnej jakości oraz unikalnym warunkom, jakie gwarantuje sala kinowa. Sezon 2022-2023 będzie najobszerniejszym z dotychczasowo prezentowanych, obejmując aż dziesięć produkcji światowej klasy.16 listopada, z okazji 60-lecia istnienia Towarzystwa Przyjaciół Royal Opera House, olśniewający zespół tancerzy wiodących wystąpi w spektaklu The Royal Ballet: A Diamond Celebration – podczas wieczoru, na który składać się będą trzy światowe premiery, Diamenty George’a Balanchine’a oraz pierwsze wykonanie sztuki For Four autorstwa współpracownika artystycznego Christophera Wheeldona.

Podczas grudniowej odsłony projektu zaprezentowana zostanie uwielbiana przez publiczność produkcja Petera Wrighta z oszałamiającą scenografią z epoki autorstwa Julii Trevelyan Oman. Inscenizacja „Dziadka do orzechów” pozostaje wierna duchowi tego świątecznego klasyka baletowego, łącząc dreszczyk baśniowej historii ze spektakularną choreografią taneczną.

THE ROYAL BALLET: A DIAMOND CELEBRATION – 16 listopada, godzina 20:15

DZIADEK DO ORZECHÓW – 8 grudnia, godzina 20:15

Najsłynniejsze opery wszech czasów zaprezentowane zostaną w wybranych kinach Helios. Sieć zaprasza wszystkich melomanów, aby wyruszyli do świata pełnego muzyki i emocji podczas premierowych przedstawień w ramach cyklu Helios na Scenie.

Facebook Comments Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.